Wstecz Wiązania
Opis produktu
-
Sezon: Zima 2011/12
Rozmiar: L, XL
Kolor: czarno/biały
-
NXT-AT to jedno z najbardziej zaawansowanych wiązań z serii pro team. Jego konstrukcja pozwalana zniwelować punkty nacisku, które powstają w tradycyjnych wiązaniach. Przetestowane i zaakceptowane przez team Flow.
Podstawa: Aluminiowa podstawa z unikalnym kształtem rocker, jest super lekka i reaktywna,nowatorski kształt wspiera naturalny flex desek.
Paski: pojedynczy: I-Flex - o konstrukcji 3D, z czterema mini pompkami i dużymi wcięciami po bokach, zapewniającymi idealną do freestylu i jazdy allmoutain elastyczność oraz dopasowanie do buta
Hi-back: DuPont Zytel - wzmocniony włóknem szklanym (15%) nylonowa łyżka jest reaktywna i giętka na tyle żeby ułatwić freestyleowe triki, jednocześnie unikalna konstrukcja 3D pozwala na mocniejsze skręty i przyciśnięcie krawędzi. Hi-back ma wszystkie cechy łyżki Ventilated plus amortyzację Kush-Control z pianki Eva, gwarantującą komfort jazdy.
Dysk mocujący: z pianką amortyzującą, z możliwością przymocowania trzema lub czterema śrubami
Flex: 4.5(5)
Przeznaczenie: All Moutain/Freestyle
Komentarze użytkowników
Rozmiary
| Rozmiar wiązania | M | L | XL |
| EU | 36-41 | 40-44.5 | 44-49 |
| UK | 3.5-7 | 6.5-10 | 9.5-14 |





















Produkty Flow