Cena nie ma znaczenia

21 lipca 2020

Po znakomicie przyjętym ”Bezcennym” Zygmunt Miłoszewski powraca z kolejną powieścią z cyklu ”Zofia Lorentz”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa W.A.B. książka ”Kwestia ceny” (https://www.taniaksiazka.pl/kwestia-ceny-zygmunt-miloszewski-p-1380596.html) potwierdza wielką klasę polskiego pisarza. Udowadnia, że jest on ekspertem w tworzeniu świetnych, wykraczających poza standardowe ramy gatunku kryminałów, z interesującym tłem obyczajowym oraz precyzyjnie uknutą intrygą, której rozwiązanie zaskakuje nawet najskrupulatniejszych czytelników.

Przygoda na miarę XXI wieku

W najnowszej powieści Zygmunta Miłoszewskiego Zofia Lorentz weźmie udział w niebezpiecznej wyprawie, której przebieg zaskoczy każdego z uczestników ekspedycji. Jej organizatorem będzie Bogdan Smuga. Mężczyzna dąży do odnalezienia bezcennych zbiorów wielkiego badacza rdzennych plemion Syberii, Benedykta Czerskiego. Naukowiec wierzy, że wśród zaginionych artefaktów znajduje się skarb, który zaważy o przyszłości ludzkości. Jego poszukiwania pozostają bezowocne, postanawia więc zaprosić do wyprawy wybitną historyczkę sztuki i poszukiwaczkę zaginionych arcydzieł. Zofia Lorentz nigdy nie rezygnuje z możliwości przeżycia kolejnej, fascynującej przygody. Nie inaczej będzie tym razem. Razem z Bogdanem Smugą wyruszy ona na poszukiwanie zaginionego zbioru, odwiedzając wiele niezwykłych miejsc w różnych zakątkach świata.

Wielowątkowa opowieść, od której nie sposób się oderwać

Kwestia ceny” to kryminał, powieść przygodowa, ale i obyczajowa, thriller. Jej autor zawarł w swojej książce wiele interesujących wątków, które przeplatają się, wyjątkową, intrygującą opowieść. Najnowsza powieść Zygmunta Miłoszewskiego będzie ona niesamowitą lekturą zarówno dla miłośników ciemnej strony literatury, jak i tych, którzy na jej kartach poszukiwać będą możliwości zwiedzenia świata i przeżycia niebezpiecznych przygód. W książce występuje mnóstwo, interesujących postaci. Autor powieści stworzył unikalne kreacje bohaterów, którzy na długo zapadają w pamięć czytelnika, podobnie jak tematy poruszone na kartach tego przygodowego kryminału. Wartka akcja, wiele zwrotów akcji, niespodziewanych wydarzeń, a w końcu rozwiązanie, które zaskakuje i wstrząsa czytelnikiem – wszystko to sprawia, że powieść opublikowaną przez Wydawnictwo W.A.B. czyta się ekspresowo. Ogromną zaletą książki ”Kwestia ceny” jest też to, że skłania ona czytelnika do przemyśleń. Obok powieści Zygmunta Miłoszewskiego nie można przejść obojętnie.

Ludzie zdjęcie utworzone przez yanalya - pl.freepik.com
Tagi
Kategoria Kwestia Ceny